TÜV CERT DIN EN ISO 9001:2000
Yoğun çalışma ve gayretlerimiz sonucunda, Kendi sektörümüzde, Türkiye'de DIN EN ISO 9001:2000 kalite belgesine sahip ilk firma olduk.
www.alacam.com.tr
Rulman, Yağ Keçesi, V-Kayış, Tane Bilya ve Masura, Sekman vb. ihtiyaçlarınız için tek adres... www.alacam.com.tr hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhjjjjjjjjjj
EMES ile Dünyayı Harekete Geçiriyoruz!
Endüstri ve Sanayi sektöründe 1979 yılından beri hizmet veren firmamız, her zaman kalite yönetimini ve müşteri odaklı hizmet politikasını sürdürmektedir. Amacımız bütün müşterilerimizle uzun süreli, sağlıklı ilişkiler kurup onların kendi alanlarındaki üretkenlik, kalite, kârlılık ve prestijlerini en üst seviyelere çıkarabilmelerine yardımcı olmaktır.

1998 yılında her biri konularının uzmanı bir grubun teşebbüs ve işbirligiyle, EMES Endüstriyel Makine Ekipmanlari Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ni oluşturduk. Ilk günden bu yana hem ortağı hem de bayisi olduğumuz EMES'in sektöre yön veren bir kuruluş haline gelmesi hepimiz için bir gurur kaynağı olmuştur.

Kuruluşundan bugüne geçen süre içerisinde standart seri ürün yelpazesini 1500 çeşidin üzerine çıkarma başarısını göstermiş ve ulaştığı yüksek kalite düzeyiyle dış pazarlarda da rekabet eder hale getirmiştir. Ürünlerimiz yurtiçi ve yurtdışından önde gelen firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Firmamızı konusunda lider hale getiren başlıca etkenler yüksek kalite, uygun fiyat ve geniş stoklarımızdır. Sektörümüzde liderliğimizi sürdürmemizin en önemli faktörleri; ürün çeşitliliği, güvenilirlik ve yenilenme konularında sürekli kendimizi geliştirmemizdir.

Ana Sayfa

 

ghghghg

 
 
   
   
 
 
 
 

 

 

 

  
   
© Copyright ALAÇAM 2012
   
   
  ana sayfa | hakkımızda | ürünler | uygulamalar | haberler | iletişim